пʼятниця, 29 серпня 2014 р.

Пісня талановитого народу

          24 серпня проведено літературно-музичну композицію «Пісня талановитого народу».

Українська народна пісенність – дорогоцінне надбання поетичного генія трудового народу, нев’януча окраса його духовної культури. Незліченними перлинами, що виграють і відсвічують всіма відтінками людських почуттів та переживань, збагачує наша пісня та дума слов'янську і світову скарбниці народної поезії.
Доречно згадати сьогодні давню притчу про Святого Миколая і Україну. Ой послухайте.
Було це давно-давно, коли Святий Миколай роздавав подарунки. Одним він давав багато золота, другим великі родовища, третім родючі землі… і коли все роздав, то побачив у кутку дуже гарну, надзвичайної вроди, але дуже бідну в полатаній одежі дівчину, яка стояла у кутку і гірко плакала. Він підійшов до неї і запитав: «Дівчино, чому ти плачеш?». «Я плачу тому, Святий Миколаю, що ти всім дав подарунки, а мені нічого», - сказала дівчина. «А хто ти, дівчино?», - запитав Святий Миколай. «Я – Україна», - відповіла дівчина. Святий Миколай подумав і каже: «Справді, я вже все всім роздав, але у мене ще залишились – краса і пісня, я й дарую тобі дівчино-Україно їх назавжди».
І з тих пір наша славна Україна вважається найкрасивішою і найспівучішою країною світу. Ми пишаємося тим, що ми – українці.

 
 
 
 
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар