пʼятниця, 21 листопада 2014 р.

День Гідності та Свободи України

          Сьогодні 21 листопада у нашій бібліотеці було проведено онлайн – презентацію на тему «День Гідності та Свободи України».
        «З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи...», - наголошується в Указі Президента України Петра Порошенка.
      "Це був надзвичайно важкий іспит для України... Мені, як президенту України, залишається лише документально підтвердити це і підписати указ про День Гідності та Свободи, який українці відтепер і навіки будуть відзначати 21 листопада", - зазначив глава держави.
        У презентації брали участь: працівники БК та учні Великораковецької  ЗОШ I-III ст.(На завершення презентації всі присутні виконали Державний Гімн України)


Немає коментарів:

Дописати коментар